Тренінги з розвитку Soft Skills від ЦРК

26 травня 2020 Новини та події

Щороку, наприкінці квітня студенти 2-3 курсів бакалаврату Університету «КРОК» проходять тренінги з розвитку Soft Skills згідно навчального плану.

Традиційно, організатором формату проведення тренінгів загальних компетентностей виступає Центр розвитку кар'єри Університету «КРОК» – який є структурним підрозділом Корпорації «КРОК», системно комунікує з провідними роботодавцями на предмет організації спільних практико-орієнтованих заходів, які сприяють розвитку талановитої молоді та подальшого їх працевлаштування.

У цьому навчальному році студенти з задоволенням скористалися пропозицією Центра розвитку кар'єри, та успішно пройшли тематичні курси по soft skills на освітній онлайн платформі «Освітній хаб міста Києва», отримали певні знання та іменні сертифікати. З чим їх і вітаємо!

Оновлено: Середа, 27 травня 2020 17:22

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Тренінги з розвитку Soft Skills від ЦРК