Освітній проект «Піраньї КРОКу 3» - третій заплив завершено! — Університет «КРОК»

Освітній проект «Піраньї КРОКу 3» - третій заплив завершено!

25 квітня 2013 Новини та події

«Піраньї КРОКу 3»25 квітня 2013 року на базі Університету «КРОК» відбулось урочисте закриття освітнього практикоорієнтованого проекту «Піраньї КРОКу 3».

В рамках заходу учасники проекту захистили рішення командних випускних кейсів за своєю спеціалізацією перед комісією, до складу якої увійшли представники компаній-партнерів та викладачі Університету «КРОК».

Під час урочистої частини всі учасники отримали сертифікати та подарунки на згадку, а команди-переможці – дипломи, особливі подарунки від компаній-партнерів та запрошення на практику і стажування.

Цікаво зазначити, що кількість місць для практики зросла відносно попередньої домовленості за бажанням партнерів. Так, генеральний партнер спеціалізації «аудит» - аудиторська фірма «Аксьонова та партнери» Geneva Group International запросила на 3-місячне стажування до компанії 8 студентів, замість 2-ох запланованих. А партнери спеціалізації «Маркетинг» та «Господарське право» - Український маркетинг-клуб «Marketing Jazzz» та юридична фірма «Арсенал», відзначили не двох, а трьох студентів з кожної спеціалізації, як майбутніх практикантів. Генеральний партнер спеціалізації «Банківська справа» «Platinum Bank» запрошує на співбесіду всіх членів команди-переможця із подальшим влаштуванням на практику двох найкращих кандидатів.

Ректор Університету також відзначив 5 студентів-лідерів освітнього рейтингу кожної спеціалізації сертифікатом на знижку на навчання у 2013-14 навчальному році.

Схвальні відгуки про результати випускних захистів та проекту в цілому можна було почути від учасників, організаторів та партнерів. Зокрема, компанії та спікери, які долучились до реалізації третього сезону, висловили готовність подальшої співпраці з Університетом.

Актуальність гасла проекту цього року - «Бізнес – освіті, освіта – бізнесу» доведена на практиці! Тому четвертий заплив «піраній» – вже незабаром.

Оновлено: Четвер, 27 березня 2014 14:16

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Освітній проект «Піраньї КРОКу 3» - третій заплив завершено!