Київська педагогічна хвиля

27 серпня 2011 Новини та події

Київська педагогічна хвиля27 серпня у центрі міста відбулася педагогічна виставка освітніх інновацій «Київська педагогічна хвиля». Адміністрація Університету «КРОК» щиро дякує колективу Коледжу економіки, права та інформаційних технологій – Сумбаєвій Людмилі Петрівні, Чепізі Лідії Михайлівні, Гуріновій Лесі Олександрівні, Ванджурі Тетяні Ярославівні, Дерунець Вікторії Вікторівні, Стецишин Тетяні Антонівні, працівникам Університету – Власенку Андрію Олексійовичу, Чуйко Ганні Едуардівні, колегам із Київського ліцею бізнесу – Нідзельській Валентині Миколаївні, Запорожець Дар’ї Сергіївні, Кузьменку Павлу Борисовичу, студентам – Роменській Аніті, Романцю Сергію, Власенко Анні, Криловій Ірині, Паламарчуку Сергію, Потьомці Якову, Потьомці Ігорю, Машовцю Олегу за активну творчу участь.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Київська педагогічна хвиля