Про курс «Пропедевтика психології (стисло про наукову психологію)» — Університет «КРОК»

Про курс «Пропедевтика психології (стисло про наукову психологію)»

24 березня 2020 Новини та події

На початку березня 2020 року в Університеті «КРОК» відбулося заключне заняття курсу «Пропедевтика психології (стисло про наукову психологію)».

Була розглянута тема «Психологічна робота». Говорили про сутність та форми психологічної роботи. Аналізували функції психолога у сфері професійної діяльності. Розглянули школи та напрямки практичної психології. Учасники, що пройшли весь курс (28 ауд. годин), отримали сертифікати, що засвідчують оволодіння знаннями з пропедевтики психології.

Щиро дякуємо ведучому курсу Владиславу Владиславовичу Зубченку за цікаві змістовні заняття!

Оновлено: Вівторок, 24 березня 2020 11:32

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Про курс «Пропедевтика психології (стисло про наукову психологію)»