Практично-терапевтичний курс з дитячої психології від Оксани Олійник — Університет «КРОК»

Практично-терапевтичний курс з дитячої психології від Оксани Олійник

12 березня 2020 Новини та події

Відбувся 3-й модуль учасників курсу дитячої психології, на якому опановували практики роботи із сімейними системами.

Цей курс корисний як досвідченим фахівцям, так і студентам-майбутнім психологам, а також всім, кому цікава особистість дитини та коректний підхід до її виховання.

Автор і ведуча курсу: Оксана Олійник – дитячий та сімейний психолог, арт-терапевт, засновник та ведуча сімейних творчих таборів, автор тренінгів для батьків та підлітків.

Група вже закрита, але є можливість приєднатися до нового потоку, який відбудеться восени 2020 року.

Реєстрація обов'язкова: ПІП на вайбер (063) 177 44 02

Оновлено: Четвер, 12 березня 2020 16:37

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Практично-терапевтичний курс з дитячої психології від Оксани Олійник