Будь ЕКОлогічним! — Університет «КРОК»

Будь ЕКОлогічним!

25 вересня 2011 Новини та події

Будь ЕКОлогічним!23-25 вересня в Університеті «КРОК» відбувся екологічний фестиваль «ECO Fest», організаторами якого виступили проектна група «SPG» та ГО «ЕкоКлуб «Зелена Хвиля». Підтримку заходу надали екологічний рух 350.org та велика кількість еко-партнерів. Метою фестивалю було об’єднати активну молодь, громадські організації та представників бізнес-сектору, які стурбовані проблемами навколишнього природного середовища і змінами клімату, задля cтворення потужного екологічного руху в Україні.

Перший день фестивалю під назвою «ECO study» проходив у форматі «barcamp»: серед кількох майстер-класів, які проходили паралельно та були поділені за напрямами «ЕКО-особистість», «ЕКО-бізнес», «Енергія змін», учасники могли обирати найцікавіші для себе. Другий день заходу учасники провели біля Арки Дружби Народів, долучившись до глобальної акції «Рухай планету», яка проходила у форматі танцювального флеш-мобу. Третій день у рамках події називався «ECO network» та передбачав проведення тренінгу з проектного менеджменту для представників еко-організацій, активістів еко-руху та студентів.

Оновлено: Субота, 31 травня 2014 12:19

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Будь ЕКОлогічним!