Зустріч адміністрації ККН та представників Спілки оцінювачів України — Університет «КРОК»

Зустріч адміністрації ККН та представників Спілки оцінювачів України

29 вересня 2011 Новини та події

Зустріч адміністрації ККН та представників Спілки оцінювачів України29 вересня, продовжуючи традиції співпраці Університету «КРОК» з професійними організаціями оцінювачів і рієлтерів, відбулася спільна робоча зустріч керівництва Київського коледжу нерухомості і Спілки оцінювачів України. Спілка оцінювачів України – саморегулівна організація, яка зареєстрована Міністерством юстиції України, представлена у Наглядовій раді з питань оціночної діяльності та Екзаменаційній комісії Фонду державного майна України.

Одним з основних предметів розмови було поглиблення співпраці між навчальним закладом та фахівцями з питань професійної підготовки оцінювачів, організації їх стажування.

Також обговорено можливості цієї самоврядної організації щодо надання місць проходження практик для студентів Коледжу, залучення високопрофесійних фахівців-оцінювачів до керівництва ними. Розглянуто змістове наповнення спеціалізації, пов’язаної з оцінкою у межах спеціальності «Облік і аудит» на освітньо-кваліфікаційних рівнях «бакалавр» та «магістр». Досягнуто домовленості про підтримання таких контактів у подальшому, зокрема, під час проведення науково-практичних конференцій, а також конкурсів й олімпіад за напрямом «Оціночна діяльність».

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Зустріч адміністрації ККН та представників Спілки оцінювачів України