«Мистецька студія «Арт-КЕПІТ» відзначає 1 рік діяльності — Університет «КРОК»

«Мистецька студія «Арт-КЕПІТ» відзначає 1 рік діяльності

05 березня 2020 Новини та події

У лютому 2020 року проєкт «Мистецька студія «Арт-КЕПІТ» відзначає свій перший маленький, але дуже важливий ювілей – 1рік діяльності.

Створений зусиллями творчих, відданих мистецтву, вкрай позитивних та натхненних студентів, проєкт вже має свої нагороди та досягнення. А саме: почесна відзнака Університету «КРОК» – «Кращий проєкт 2019 року», співорганізація низки міських та всеукраїнських заходів, як-от: «Історико-мистецький проєкт «Україна – соборна» до 100-річчя Соборності України за участю освітніх закладів м. Києва (8 лютого 2019 р.), проєкт «Сучасні крос-культурні студії» до Міжнародного дня музики «Відкриваючи музичний атлас світу...» (1 жовтня 2019 р.), Всеукраїнський молодіжний екологічний Форум «GreenMindGenaration» (5 грудня 2019 р.).

У межах Університету та Коледжу започатковані заходи: «Live Performance: ЕКО-АРТ» за участю ЕКО «ЛОТОСу» та кафедри дизайну Університету «КРОК» (16 жовтня 2019 р.), проєкт «Літературно-мистецька вітальня «Зустріч з коханням», співорганізація студентського конкурсу «Я – ведучий». У творчому арсеналі «Арт-КЕПІТу» власні мистецькі перформанси та постановки, що здобули гідне визнання глядацького загалу: «Триптих «Доля, Муза, Слава Тараса Григоровича Шевченка» на відзначення 205-річчя з народження українського Генія», «Маніфест волонтера» на відкритті Всеукраїнського молодіжного екологічного Форуму «GreenMindGenaration» до Всесвітнього дня волонтера, мистецька постановка «З коханими не розлучайтесь» з присвятою Пам’яті загиблих пасажирів і членів екіпажу рейсу PS-752.

Зауважимо, проєкт «Мистецька студія «Арт-КЕПІТ» вже має свій актив та структуру: керівник проєкту – студент II курсу Коледжу Валентин Янчарук; заступник – студентка III курсу Коледжу Катерина Товкач; керівник художньої студії – Вікторія Городецька; керівник студії дизайну – студенти II курсу Дмитро Цуканов та Даша Крисова; гурт гітаристів «GuitarBand» – керівник студент III курсу Вадим Валігун. А також студія акторської майстерності та студентського театрального мистецтва – режисер-постановник Рибак Ірина Вікторівна, а також блискучий акторський склад: Валентин Янчарук, Катерина Товкач, Соломія Кашуба, Діана Луценко, Зоряна Атлас, Анна Помпенко, Софія Іванченко, Олександр Донець, Аніта Тю, Олег Бойко, Нікіта Нюхалов, Олександр Тен, Олександр Шепель, Анна Славна, Діана та Анеліна Шейн.

Щиро вітаємо неймовірно креативний та яскравий колектив Мистецької студії зі Святом та бажаємо нових видатних перемог, а також радості від чудової справи – створення Мистецтва та креативу.

Пропонуємо переглянути фотозвіт

День народження літературно-мистецької вітальні / КЕПІТ / 27.02.2020Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Вівторок, 05 вересня 2023 22:15

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «Мистецька студія «Арт-КЕПІТ» відзначає 1 рік діяльності