Родинно-розважальне спортивне свято «КЕПІТ-family» — Університет «КРОК»

Родинно-розважальне спортивне свято «КЕПІТ-family»

03 березня 2020 Новини та події

29 лютого 2020 року у Коледжі відбулося родинно-розважальне спортивне свято «КЕПІТ-family» – традиційний щорічний захід, що об'єднує всю КЕПІТівську сім'ю.

Спочатку змагалися в спортивній залі батьки, діти та куратори. Потім для батьків організували зустріч з доктором психологічних наук Ольгою Миколаївною Васильченко на тему «Труднощі підліткового віку» у той час, як студенти, смачно поласувавши пиріжечками та солодощами, повернулися в спортзалу на майстер-клас з самооборони. Дякуємо завідувачу секції фізичного виховання Тетяні Василівні Кондес та старшому викладачу секції Олегу Петровичу Кондес, а також батькам, які активно долучаються до заходів Коледжу, активістам та Студентській раді, кураторам за допомогу в організації та активну участь.

По закінченню змагань були обрані перможці, ними стали команди:

1 місце - команда «Dragon soul» спеціальності комп'ютерних наук.

2 місце - команда економістів та маркетологів «Весняні колобки».

3 місце - команда юристів «Феміда».

4 місце - команда «Молодість» спеціальності інженерія програмного забезпечення.

5 місце - команда «Геркулес» спеціальності готельного обслуговування.

Щиро вітаємо переможців!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

KEPIT-FAMILY / КЕПІТ / 29.02.2020Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Четвер, 07 травня 2020 11:56

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Родинно-розважальне спортивне свято «КЕПІТ-family»