Вітаємо Лаптєва Михайла Сергійовича — Університет «КРОК»

Вітаємо Лаптєва Михайла Сергійовича

04 березня 2020 Новини та події

Вітаємо з присудженням наукового ступеня кандидата наук Лаптєва Михайла Сергійовича.

Михайло Сергійович захистив кандидатську дисертацію у Спеціалізованій вченій раді Львівського державного університету внутрішніх справ МВС України Д 35.725.04.

Тема дисертації:  «Комплексне забезпечення економічної безпеки закладу вищої освіти в процесі євроінтеграції»

Наукова спеціальність: 21.04.02 – економічна безпека суб’єктів господарської діяльності

Науковий керівник: Захаров Олександр Іванович (кандидат економічних наук, професор, Університет «КРОК», директор навчально-наукового інституту менеджменту безпеки).

Колектив Університету «КРОК» щиро вітає Михайла Сергійовича та бажає гармонії, життєвої наснаги і нових творчих та наукових досягнень!

Оновлено: Середа, 04 березня 2020 16:42

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо Лаптєва Михайла Сергійовича