Університет «КРОК» на Всеукраїнському з'їзді рієлторів України — Університет «КРОК»

Університет «КРОК» на Всеукраїнському з'їзді рієлторів України

02 березня 2020 Новини та події

29 лютого 2020 року відбувся Всеукраїнський з'їзд рієлторів України. У його роботі взяли участь викладачі кафедри теоретичної та прикладної економіки Університету «КРОК».

Університет «КРОК» та Асоціація фахівців з нерухомості України – офіційні партнери. Кафедра презентувала освітні програми, в реалізації яких зацікавлені фахівці ринку нерухомості. Це – економіка нерухомості та підприємництво на ринку нерухомості. Членом президії з’їзду був пан Юрій Піта – голова Асоціації та, за сумісництвом, – старший викладач кафедри теоретичної та прикладної економіки. Одним з доповідачів була пані Радіонова Ірина – завідувач кафедри, доктор економічних наук, професор – тема виступу: «Фахова вища освіта для ринку нерухомості: вирішення проблеми за обмежених можливостей».

У роботі з'їзду також брали участь рієлтори, що стали студентами магістерської програми кафедри теоретичної та прикладної економіки Університету «КРОК».

Щиро дякуємо за співпрацю!

Оновлено: Понеділок, 02 березня 2020 16:13

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Університет «КРОК» на Всеукраїнському з'їзді рієлторів України