Кафедра туризму вітає перших випускників-магістрів

19 лютого 2020 Новини та події

12 лютого 2020 року відбулась визначна подія в історії кафедри туризму – випускники першої групи Тур-14 (бакалаврату за спеціальністю «Туризм») стали магістрами-маркетологами та отримали дипломи.

Вітаємо Коваленко Олександру, Балуєва Антона, Костенка Владислава, Плиску Іванну, Шульгу Зою!!!

Кафедра туризму вітає випускників-магістрантів усіх спеціальностей Університету «КРОК» 2020 року! Ми дуже пишаємося Вами, дорогі наші випускники! Зичимо успішного професійного життя!!! Дякуємо колективу кафедри маркетингу та поведінкової економіки за співпрацю!

Дякуємо Хорошенюку Андрію Павловичу – доценту кафедри маркетингу та поведінкової економіки за кураторство та плідну співпрацю!

Оновлено: Середа, 19 лютого 2020 13:52

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Кафедра туризму вітає перших випускників-магістрів