Конкурс «Шоу талантів» Коледжу 2020 — Університет «КРОК»

Конкурс «Шоу талантів» Коледжу 2020

06 лютого 2020 Новини та події

4 лютого 2020 року в Коледжі відбулась важлива подія – конкурс «Шоу талантів». Учасники наполегливо впродовж кількох тижнів готувалися до виступу, щоб показати свої неймовірні таланти та задля здобуття перемоги.

Дипломами за участь у конкурсі були нагороджені:

• Доляновський Кирило у парі зі своєю чарівною партнеркою бальних танців із запальним танцювальним номером «Ча-ча-ча».
  • Кропивка Валерія з художнім виступом під назвою «Чорно-білий номер». На сцені Валерія намалювала портрет директорки Людмили Петрівни Сумбаєвої.
  • Пирожок Анастасія з танцювальним номером «Втеча із зоопарку». Разом із Настею також у номері брали участь Коблик Дар‘я та Славна Анна. Дівчата були в тематичних образах, які чудово доповнили виступ.
  • Лук‘яненко Дар‘я у дуеті «Інь Янь» з Крістіною Мох під акомпанемент акулеле прекрасно виконали авторську пісню «Никто не хотел слышать».
  • Пельовін Ярослав та Чер‘ятюк Анна подарували слухачам пісню «Детство». Виступ був дуже романтичним.
  • Калініна Анастасія з чуйним танцювальним номером «Slumber».

Перемогу у конкурсі здобули:

•   1 місце гурт групи ІПЗ «Fіre rain»
  •   2 місце Солодка Дар'я, Разінков Владислав, Янчук Вікторія
  •   3 місце дует піаністів Скирто Ольга та Перевалов Владислав.

Дякуємо журі, а ними вже традиційно стали випускники Коледжу. Щиро дякуємо Ігорю Потьомці, Аліні Гольцевій, Еліні Нурматовій, Владиславу Штаку за підтримку, подарунки та сюрпризи...

Дякуємо акторам, учасникам, Студентській раді Коледжу за неймовірні враження та емоції!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Шоу талантів / КЕПІТ / 04.02.2020Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Четвер, 06 лютого 2020 18:40

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Конкурс «Шоу талантів» Коледжу 2020