Майстер-клас з дизайну одягу від Лабораторії дизайну — Університет «КРОК»

Майстер-клас з дизайну одягу від Лабораторії дизайну

07 лютого 2020 Архів оголошень

‌07 лютого 2020 року Лабораторія дизайну запрошує на майстер-клас Олександри Воронцової «Формотворення та маніпуляція тканиною».

Під час майстер-класу ми на прикладах розглянемо сучасні техніки маніпуляювання з тканиною, такі як: накладний декор, печворк, квілтінг, перфорація. Познайомимося з різними видами принту та особливостями використання того чи іншого способу нанесення малюнка на матеріал. Зануримося у безниткові способи з'єднання з використанням модулів, які можна застосувати не лише в дизайні одягу, але й у дизайні інтер'єру чи меблів.

Отримавши нові знання, ми спробуємо їх закріпити на практиці, розробивши власну унікальну поверхню тканини.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Час: 7 лютого, 11:40-14:25

Адреса: Університет «КРОК», вул. Табірна, 38

Контакти: [email protected] / [email protected], тел:097-399-83-82