Пишаємося талановитими студентами КЕПІТу — Університет «КРОК»

Пишаємося талановитими студентами КЕПІТу

19 грудня 2019 Новини та події

17 грудня 2019 року у Французькому соборі на Жандарменмаркт у центрі Берліна відбувся різдвяний концерт українського хору хлопчиків і юнаків, в якому взяв участь студент 2-го курсу Коледжу економіки, права та інформаційних технологій.

Навчально-творчий колектив сектору практики Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського подарував гостям, а їх було понад 500 осіб, відчуття справжнього свята. Хор хлопчиків та юнаків заснований у 2001 році. Колектив є учасником фестивалів Національної спілки композиторів України, телевізійних проєктів Національної радіокомпанії України, масштабних мистецьких проєктів.

Пишаємося, що одним з учасників хору є наш студент спеціальності «Комп'ютерні науки», соліст Вокальної студії «КРОК» та керівник мистецької студії «Арт-КЕПІТ» Валентин Янчарук.

Вітаємо з дивовижним успіхом та бажаємо подальших творчих здобутків!

Оновлено: Четвер, 19 грудня 2019 10:30

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Пишаємося талановитими студентами КЕПІТу