19 грудня 2019 Новини та події

17 грудня 2019 року в прямому ефірі «Київського ранку» на телеканалі «UA: Суспільне» про Всеукраїнський молодіжний екологічний Форум «GreenMindGenaration» розповідали координатор Форуму, заступник директора Коледжу Ірина Рибак та почесна голова ЕКО «ЛОТОСу», молодіжний координатор Форуму Каріна Цирин.

Спікери визначили результати Національного конкурсу молодіжних екологічних проєктів та інноваційних рішень «YouthEkoChallenge», представили вагомі досягнення команд конкурсантів.

Каріна Цирин відзначила, що надзвичайно важливим є те, що саме учні старшої школи долучились до активної екологічної діяльності, адже це якнайкраще сприятиме збереженню довкілля України в майбутньому.

Координатор Форуму, Ірина Рибак наголосила на головній меті Форуму, а саме створення молодіжного екологічного нетворкінгу та відзначила вагомий внесок команд у розвиток національної екологічної культури в межах своїх громад.

Оновлено: П'ятниця, 20 грудня 2019 16:07

Ви тут: Новини та події » Університет «КРОК» та КЕПІТ про Всеукраїнський молодіжний екологічний форум «GreenMindGenaration» в прямому ефірі «Київського ранку» на телеканалі «UA: Суспільне»