Вітаємо студентську проєктну групу «SPG» з успішною участю в інноваційній програмі для молоді UPSHIFT — Університет «КРОК»

Новини та події

Вітаємо студентську проєктну групу «SPG» з успішною участю в інноваційній програмі для молоді UPSHIFT

11 грудня 2019 Новини та події

Наприкінці листопаду та на початку грудня 2019 року студентська проєктна група «SPG» взяла участь в інноваційній програмі для молоді UPSHIFT.

UPSHIFT Україна – це глобальна інноваційна програма ЮНІСЕФ, яка реалізується у 22 країнах Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ). До складу команди, яка працювала над проєктом увійшли Балобан Олена, Гуцуляк Юлія, Шлюхта Юлія та Степанова Єлизавета.

Як запевняють самі учасники: «Наша проєктна група не припиняє розвиватися та прямувати до вершин! Це був корисний та захопливий івент, де члени нашої команди впродовж трьох днів ретельно розробляли стратегію для вирішення важливих соціальних проблем, набули певного досвіду у проєктній розробці та чудово провели час в оточенні неймовірних людей! Ми вдячні за можливість взяти участь у настільки масштабному проєкті та в жодному разі не плануємо зупинятися на досягнутому!»

 

Оновлено: Понеділок, 16 грудня 2019 11:45
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо студентську проєктну групу «SPG» з успішною участю в інноваційній програмі для молоді UPSHIFT