Вітаємо переможців Національного конкурсу молодіжних екологічних проєктів та інноваційних рішень «YouthEkoChallenge» — Університет «КРОК»

11 грудня 2019 Новини та події

Впродовж листопада 2019 року тривав відбір кращих реалізованих екологічних проєктів серед навчальних закладів, учасниць міжнародного проєкту «Асоційовані школи ЮНЕСКО» в Україні та серед інших навчальних закладів.

За рішенням журі конкурсу його фіналістами стали: Чернігівський ліцей № 22; Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №57 з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківського району м. Києва; Одеська приватна спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Гармонія»; Ладанська гімназія Прилуцької районної ради Чернігівської області; Рожнівський навчально-виховний комплекс «Гуцульщина» імені Ф. Погребенника.

5 грудня 2019 року ці команди прибули на Форум, щоб позмагатись у фіналі та довести всім, що вони є по-справжньому «GreenMindGenaration». І саме в цей день вони мали компетентно та кваліфіковано відповісти на всі запитання членів журі та виступити з фінальною публічною промовою – зверненням до молоді України щодо збереження довкілля планети та країни! Це були неймовірно емоційні та промовисті виступи. Їм позаздрили б, мабуть, найкваліфікованіші топ-спікери сучасності. Відзначимо, що всі урочисті промови, виголошені фіналістами, стануть основою резюмуючого комюніке Форуму із обов’язковим затвердженням тексту всіма його учасниками.

Вирішувати долю фіналістів мали журі фінального етапу конкурсу, а саме: начальник відділу інформаційно-просвітницької роботи Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника, Мельничук-Володькіна Вікторія Володимирівна; завідувач сектором еколого-просвітницької роботи Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника, Косько Юлія Сергіївна; директор благодійного фонду «Фонд захисту біорізноманіття України», засновниця громадської організації «Зробимо Україну чистою», Стрипко Катерина Сергіївна; завідувач кафедри екології та безпеки життєдільності Національного Транспортного Університету, доктор технічних наук, доцент; член науково-методичної ради МОН України; член-кореспондент Транспортної Академії України, академік Міжнародної академії безпеки життєдіяльності та віце-президент Міжнародної академії культури безпеки, екології і здоров’я, Хрутьба Вікторія Олександрівна; секретар Міжнародної Громадської організації «Рада з екологічної безпеки» «Рада з екологічної безпеки», Надзвичайний і Повноважний Посол України, Цибух Валерій Іванович; керівник Секретаріату Міжнародної Громадської організації «Рада з екологічної безпеки» – Рябий Едуард Геннадійович; представник Національної агенції із забезпечення вищої освіти, експерт по спеціальності 101 «Екологія», член галузевої експертної ради галузі знань 18 «Виробництво та технології», спеціальності 183 «Технології захисту навколишнього середовища», кандидат хімічних наук, доцент, Лук’янова Віталіна Віталіївна; провідний фахівець Комунального підприємства «Водно-інформаційний центр (Музей води)», Кобзар Валентин Володимирович.

Отже, в загальному підсумку, рішенням журі визначено наступний розподіл місць серед фіналістів Національного конкурсу молодіжних екологічних проєктів та інноваційних рішень «YouthEkoChallenge»:

5 місце - Рожнівський навчально-виховний комплекс «Гуцульщина» імені Ф. Погребенника.

4 місце - Одеська приватна спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Гармонія»

3 місце - Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №57 з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківського району м. Києва.

2 місце – Ладанська гімназія Прилуцької районної ради Чернігівської області.

1 місце - Чернігівський ліцей № 22. Щиро вітаємо всі команди фіналістів!

Пишаємося Вами! І особливі вітання переможцям Національного конкурсу молодіжних екологічних проєктів та інноваційних рішень «YouthEkoChallenge» - команді Чернігівського ліцею № 22! Так тримати!

Оновлено: Середа, 11 грудня 2019 11:07

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо переможців Національного конкурсу молодіжних екологічних проєктів та інноваційних рішень «YouthEkoChallenge»