«Дитяча психологія» з Оксаною Олейник — Університет «КРОК»

«Дитяча психологія» з Оксаною Олейник

04 грудня 2019 Новини та події

31 листопада та 01 грудня 2019 року в Навчально-практичному психологічному центрі «Крок за КРОКом» відбувся перший модуль четвертого набору практичного сертифікатного курсу «Дитяча психологія» з Оксаною Олейник.

Під час курсу на власному досвіді кожен із учасників мав змогу зануритися в терапевтичну роботу із підсвідомим не тільки в теорії, а й на практиці.

Досвід та інформація, якою поділилась Оксана Олейник, були дуже корисними, цінними і цікавими. Атмосфера у групі, в якій проходив модуль, була сприятлива та легка, тому й робота в ній проходила динамічно та терапевтично.

Набір на наступний модуль ще триває, а на третьому модулі група закривається. Тому всі бажаючі попрацювати та набути досвіду в дитячій психології та в роботі дитячого психолога — пишіть: [email protected] або реєструйтеся на кафедрі.

Оновлено: Середа, 04 грудня 2019 18:12

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «Дитяча психологія» з Оксаною Олейник