Майбутні фахівці з туризму відвідують «Парк-готель Голосієво» — Університет «КРОК»

Майбутні фахівці з туризму відвідують «Парк-готель Голосієво»

27 листопада 2019 Новини та події

12 листопада 2019 року студенти 4 курсу спеціальності «Туризм» відвідали «Парк-готель Голосієво» разом зі своїм викладачем Сокол Тетяною Георгіївною – доцентом кафедри туризму, в рамках вивчення курсу «Організація готельного господарства».

Нашим гідом був пан Сергій, який надзвичайно професійно познайомив нас із готелем.

Екскурсія почалась із конференц-залу, де може розмістися до 100 осіб. Приміщення знаходиться відокремлено від готелю, тому не заважає гостям. Конференц-зал можна використовувати навіть для спектаклів та виступів, тому, що присутня невеличка сцена із потрібним обладнанням.

У готелі також є спа-центр, в ньому розташований турецький хамам. Нажаль, вхід туди неможливий тому, що потрібен спеціальний одяг. Спа резервується під кожного гостя.

Однією із родзинок екскурсії було відвідування пральної кімнати. Як правило, під час екскурсій, подібні приміщення нам не показують.

У холі готелю ми спостерігали, як працівниця готелю приймала бронювання, що для нас було дуже корисним.

Наостанок ми познайомились із номерним фондом. Всього у готелі 54 номери. Ми відвідали 5 типів із них. Одним із номерів був президентський, який студенти мали змогу побачити на власні очі.

Ми були в захваті від екскурсії!

Щиро дякуємо пану Сергію та працівникам готелю за чудову професійну зустріч, доброзичливість, щирість!

Надзвичайно приємно мати справу з професіоналами та вчитися у них!

Щиро дякуємо Сокол Тетяні Георгіївні за організацію екскурсії!!!

Статтю підготувала Смоян Ерміне,
студентка 4 курсу спеціальності «Туризм»

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Кафедра туризму / Музей історії Києва / 05.11.2019 - 08.11.2019Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Субота, 30 листопада 2019 16:41

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Майбутні фахівці з туризму відвідують «Парк-готель Голосієво»