Сертифікатний курс «Метафоричні асоціативні карти (МАК) в роботі психолога» — Університет «КРОК»

Сертифікатний курс «Метафоричні асоціативні карти (МАК) в роботі психолога»

20 листопада 2019 Новини та події

13 листопада 2019 року в Навчально-практичному психологічному центрі «Крок за КРОКом», що входить до складу Навчально-наукового інституту психології Університету відбулося перше заняття практичного сертифікатного курсу «Метафоричні асоціативні карти (МАК) в роботі психолога».

Заняття провела Разіда Мугаллімовна Ткач, кандидат психологічних наук, практичний психолог, казкотерапевт, юнгіанський консультант, керівник Київського юнгіанського інституту та Психологічного центру «Доктор Сказка». Проаналізували принципи і правила роботи з метафоричними асоціативними картами. Познайомились з особливостями роботи з картами «ОХ». Виконали цикл вправ, спрямованих на вирішення різноманітних особистісних проблем.

Заняття від Разіди Мугаллімовни здійснило не лише навчальний, а й терапевтичний вплив на усіх учасників курсу.

Оновлено: Середа, 20 листопада 2019 11:03

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Сертифікатний курс «Метафоричні асоціативні карти (МАК) в роботі психолога»