Новини та події

Екскурсія до готелю Dream House Hostel Kyiv cтудентів спеціальності «Туризм»

15 листопада 2019 Новини та події

Наприкінці жовтня 2019 року студенти 4 курсу спеціальності «Туризм» відвідали готельне підприємство « Dream House Hostel Kyiv», разом зі своїм викладачем Сокол Тетяною Георгіївною – доцентом кафедри туризму, в рамках вивчення курсу «Організація готельного господарства».

Це була справжня практико-орієнтована екскурсія!

Готельне підприємство знаходиться в історичному місці Києва – на Андріївському узвозі! Ми дізнались, що хостел це не просто місце для розміщення, а також чудовий варіант познайомитись з новими людьми і покращити англійську та інші мови.

Хостел має безкоштовний Wi-Fi та обладнаний загальною кухнею. Всі номери оформлені у сучасному стилі та мають дерев'яні меблі. Щоб піднятись в номер потрібно мати особисту картку, адже без неї неможливо потрапити в номерний фонд. На першому поверсі є кафе «Друзі», де подають страви європейської кухні, а також можна провести весело час.

Хостел для своїх клієнтів пропонує безкоштовні тури Києвом, завдяки яким гості можуть відчути ритм історичного та сучасного міста. Неподалік знаходиться оглядове колесо, де можна насолодитись краєвидами вечірнього Києва. Щиро дякуємо працівникам костелу за гостинність та професіоналізм!

Надзвичайно приємно мати справу з професіоналами та вчитися у них!

Щиро дякуємо Сокол Тетяні Георгіївні за організацію екскурсії!

Статтю підготувала
Гороховська-Лагодзінська Анастасія,
студентка 3 курсу спеціальності «Туризм»

Оновлено: П'ятниця, 15 листопада 2019 11:07
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Екскурсія до готелю Dream House Hostel Kyiv cтудентів спеціальності «Туризм»