КЕПІТ – активний учасник молодіжного миротворчого руху — Університет «КРОК»

КЕПІТ – активний учасник молодіжного миротворчого руху

06 листопада 2019 Новини та події

Коледж економіки, прав та інформаційних технологій є сертифікованим членом громадського руху «Діти – посли миру». Так, 19 вересня 2019 року до Міжнародного Дня миру під гаслом «Боротьба зі змінами клімату заради миру!» відбувся VІ Конгрес юних посланців миру «Усім світом – за мир!» за участю представників міжнародного громадського руху «Діти – посли миру», Послів миру, представників міжнародних організацій, державних установ, київських освітян, школярів, батьків.

До участі в Конгресі долучились студенти КЕПІТу. Відмітимо, що талановиті студенти Коледжу намалювали низку патріотичних, емоційних та щирих картин для українських воїнів передової, що були передані їм серед інших робіт від учнів столиці організаторами Конгресу. Це – художні роботи студентів I-II курсів Коледжу – Богданової Єлизавети, Голошевича Андрія, Городецької Вікторії, Черниш Каріни, Фесенко Андрія.

Особливо приємно, що наша студентка II курсу спеціальності «Право», голова Студентського наукового товариства Коледжу, вихованка відділення філософії та суспільствознавства, секція «Правознавство» була номінована поміж інших особливо активних учасників руху на почесне звання «Юний посланець миру».

Щиро вітаємо Серпун Дар’ю та бажаємо їй подальшого натхнення в цій важливій, відповідальній справі. Щиро вітаємо також студентку III курсу Коледжу Тю Аніту з отриманням почесної відзнаки активного учасника молодіжного миротворчого руху.

Оновлено: Четвер, 07 листопада 2019 17:58

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » КЕПІТ – активний учасник молодіжного миротворчого руху