Успішна співпраця Університету «КРОК» і Центру медіації та права «Парасат»

Університет «КРОК» (Україна), інтереси якого представляє Бізнес Школа КРОК та Центр медіації та права «Парасат» (Казахстан) підписали Меморандум про співпрацю в області організації та проведення спільних досліджень питань застосування медіації.

Метою цього Меморандуму є сприяння спільній взаємовигідній науковій та практичній діяльності між Учасниками шляхом формування спільних наукових проєктів по спільно встановленим пріоритетним напрямам.

Вітаємо Бізнес Школу КРОК Університету «КРОК» і Центр медіації та права «Парасат» з успішним підписанням Меморандуму і висловлюємо щирі сподівання щодо взаємовигідної, плідної співпраці!

Оновлено: Середа, 06 листопада 2019 13:14

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Управління міжнародного співробітництва » Успішна співпраця Університету «КРОК» і Центру медіації та права «Парасат»