17 жовтня 2019 Новини та події

На початку жовтня 2019 року в Університеті «КРОК» на кафедрі теоретичної та прикладної економіки було розпочато викладання курсів магістерської програми спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Викладають курс два знані в Україні фахівці ринку нерухомості – Юрій Піта та Анатолій Топал. Це викладачі, які в першу чергу поділяться зі студентами не лише теоретичними знаннями, а й безцінним практичним досвідом.

* На фото (вище) викладачі-практики зі студентами магістратури кафедри теоретичної та прикладної економіки.

Оновлено: Четвер, 17 жовтня 2019 19:01

Ви тут: Новини та події » Новий навчальний рік на магістерській програмі «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» розпочато