Університет «КРОК» та Окружний адміністративний суд м.Києва підписали договір про співпрацю — Університет «КРОК»

26 вересня 2019 Новини та події

25 вересня 2019 року відбулась зустріч представників Університету «КРОК» та Окружного адміністративного суду м.Києва з метою обговорення можливих векторів співпраці.

За результатами зустрічі було підписано договір про співпрацю між Університетом «КРОК» та Окружним адміністративним судом м.Києва, який передбачає співпрацю в галузі навчально-методичної діяльності та проведення практики студентів.

В Університеті «КРОК» розуміють важливість практичної складової навчального процесу, саме тому продовжується активне налагодження партнерських зв'язків з компаніями та організаціями з метою впровадження елементів дуальної освіти.

Щиру вдячність за співпрацю висловлюємо Окружному адміністративному суду м.Києва, а особливо:

• керівнику апарату Окружного адміністративного суду м.Києва Миронюк Д. М.,
  • начальнику відділу Управління персоналу та антикорупційного моніторингу Вікторук В. В.,
  • головному спеціалісту із забезпечення зв'язків із засобами масової інформації Шкляр Н. В.,
  • начальнику відділу систематизації законодавства та узагальнення судової практики, випускнику Університету «КРОК», члену АВУ «КРОК» Бондарю Ю. О.

Сподіваємося, що майбутня співпраця буде успішною, плідною і вигідною для всіх сторін!

Оновлено: П'ятниця, 27 вересня 2019 10:42

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Університет «КРОК» та Окружний адміністративний суд м.Києва підписали договір про співпрацю