Вручено дипломи випускникам спеціальності «Педагогіка вищої школи» — Університет «КРОК»

Вручено дипломи випускникам спеціальності «Педагогіка вищої школи»

28 грудня 2011 Новини та події

«Педагогіка вищої школи»Вперше урочиста церемонія вручення дипломів КРОКівцям пройшла у м. Ананьїв Одеської області.

Випускників-магістрів за спеціальністю «Педагогіка вищої школи» приймав заклад-партнер Університету Ананьївський державний аграрно-економічний технікум.

Дипломи випускникам вручали перший проректор Університету «КРОК» Олег Ігорович Шаров, директор Навчально-наукового інституту магістерської підготовки та післядипломної освіти Світлана Максимівна Піддубна, заступник директора Ольга Юріївна Кузьменко та завідувач кафедри менеджменту освіти Ніна Миколаївна Ушакова.

Колектив Університету щиро вітає випускників та бажає їм визначних професійних успіхів!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вручено дипломи випускникам спеціальності «Педагогіка вищої школи»