Новорічний концерт для співробітників — Університет «КРОК»

Новорічний концерт для співробітників

28 грудня 2011 Новини та події

Новорічний концерт для співробітниківСпівробітники Університету «КРОК» провели Кролика та зустріли Дракона у святковій та великій компанії. Новорічний концерт створив атмосферу спільності та рідства між різними підрозділами Університету. Програма святкування включила ряд різноманітних виступів.

На сцені співали щедрівки та колядки дитячий український фольклорний театр «Берегиня», ансамбль «Дарничанка», танцювала жвавий джайв пара від зразкової студії бального танцю «Ритм», а також справжню пристрасть танго показали викладачі, квартет саксофоністів «SaxKings» вразили милозвучністю, з Новим роком вітала вокальна студія «КРОК».

Сюрпризом та родзинкою святкування став незабутній яскравий феєрверк та гаряче Fire-show від Київського вогняного театру.

Оновлено: Середа, 26 березня 2014 10:14

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Новорічний концерт для співробітників