Університет «КРОК» отримав Подяку за сприяння участі в Першому всеукраїнському Хакатоні — Університет «КРОК»

29 травня 2019 Новини та події

Університет «КРОК» отримав Подяку за сприяння участі в Першому всеукраїнському Хакатоні від компанії-представника молочної галузі Лакталіс-Україна.

Лакталіс-Україна в Україні виробляє близько 150 найменувань продукції під відомими брендами: Président, «Дольче», «Лактонія», Lactel, «Фанні» і «Локо Моко».

За сприяння участі в Першому Всеукраїнському Хакатоні LactalisHackatonUA MILK 2019 активних та талановитих студентів Вищого навчального закладу Університету «КРОК» – Артема Скворцова та Нікіту Гончарова – компанія Лакталіс-Україна висловила подяку Університету «КРОК» та Центру розвитку кар’єри Університету.

Центру розвитку кар’єри Університету «КРОК – це помічник студентів у побудові успішної кар’єри та надійний партнер роботодавців у формуванні якісного кадрового резерву компанії.

Пишаємося своєю Alma Mater!

Оновлено: Середа, 29 травня 2019 12:49

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Університет «КРОК» отримав Подяку за сприяння участі в Першому всеукраїнському Хакатоні