В Університеті «КРОК» розпочато новий проект «Школа аніматорів з протидії булінгу» — Університет «КРОК»

Новини та події

В Університеті «КРОК» розпочато новий проект «Школа аніматорів з протидії булінгу»

24 квітня 2019 Новини та події

З березня цього року на базі Університету «КРОК» та Коледжу економіки, права та інформаційних технологій розпочато новий молодіжний проект «Школа аніматорів з протидії булінгу» для студентів коледжів та училищ міста Києва.

Ініціатором Школи є громадська організація «Молодіжний клуб «Компас» спільно з відділом у справах молоді та спорту Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.

Авторами та виконавцями проекту є Людмила Логгінова та Світлана Москальчук. Проект використовує інноваційну методику «Театр-форум» як унікальну методику інтерактивної роботи з молоддю. За визначенням організаторів, головною метою Школи є навчити учасників за допомогою методики театру-форуму допомагати собі та своїм одноліткам розібратися з причинами булінгу, або цькування, та винайти ефективні форми протидії йому.

Крім того, зазначається, що під час реалізації програми її учасники набувають таких додаткових важливих навичок, як ораторське мистецтво, написання сценаріїв, постановки міні-вистав, ефективна інтерактивна робота з аудиторією.

Стратегічною метою проекту є підготовка студентських команд, які в подальшому будуть вести театри-форуми самостійно та сприяти максимальній обізнаності серед однолітків щодо причин булінгу та методів протидії йому.

Проект «Школа аніматорів з протидії булінгу» / КЕПІТ / 20.03.2019

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: П'ятниця, 26 квітня 2019 09:40
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » В Університеті «КРОК» розпочато новий проект «Школа аніматорів з протидії булінгу»