Інсценоване судове засідання в кримінальній справі англійською мовою — Університет «КРОК»

Інсценоване судове засідання в кримінальній справі англійською мовою

22 квітня 2019 Новини та події

19 квітня 2019 року юридичний факультет за сприяння кафедри іноземних мов та загальноосвітніх дисциплін провели інсценоване судове засідання в кримінальній справі («Court hearing in criminal case») англійською мовою.

Під час такої рольової практики студенти розвивають свої soft skills (можливість практично застосувати свої знання англійської мови, практика спілкування) та hard skills (примірювання на себе певної професії юриста, практичне знайомство із судовим процесом).

У репродукції реального суду зі зміною власних імен учасників взяли участь студенти юридичного факультету:

• суддя Курінна Тетяна – студентка ІІ курсу;
  • прокурор Крушельницька Даяна – студентка І курсу;
  • адвокат Горєлов Денис – студент IIІ курсу;
  • секретар судового засідання Нечволода Євгенія – студентка ІІ курсу;
  • підсудний Яценко Юрій – студент І курсу;
  • свідок Поліщук Марина – студентка І курсу;
  • судовий розпорядник Шабанов Артур – студент ІІ курсу.

Щиро дякуємо організаторам: заслуженому юристу України, відміннику освіти України, декану юридичного факультету, державному діячу і Герою України Французу Анатолію Йосиповичу; заступнику декана Доляновській Інні Миколаївні; в.о. завідувача кафедри теорії та історії держави і права Баликіну Івану Ігоровичу; завідувачу кафедри іноземних мов та загальноосвітніх дисциплін Пирлік Наталії Василівні, а також усім, хто долучився до створення інсценованого судового засідання в кримінальній справі!

Сподіваємося, що успіх цього заходу стане приводом для започаткування чудової традиції проведення репродукції реального суду іноземними мовами!

Оновлено: Понеділок, 20 травня 2019 17:57

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Інсценоване судове засідання в кримінальній справі англійською мовою