Вітаємо Далявську Т.П. та Рибак І.В. з публікацією монографій! — Університет «КРОК»

Вітаємо Далявську Т.П. та Рибак І.В. з публікацією монографій!

03 квітня 2019 Новини та події

Наприкінці березня 2019 року вийшли друком монографії кандидатів політичних наук, доцентів кафедри міжнародних відносин та журналістики – Далявської Т.П. та Рибак І.В.

Монографічне видання «Феномен невизнаних держав: політологічний аналіз» є однією з перших у вітчизняний науці спроб ґрунтовного і комплексного аналізу основних тенденцій та характерних рис державотворчих процесів у сучасному світі.

Монографічне видання «Маятник політичної легітимності в Україні: Інформаційно-маніпулятивний контекст» присвячене осмисленню глибоких трансформацій легітимаційних/делегітимаційних практик у сучасному політикумі під впливом інформаційно-маніпулятивних технологій.

Автори висловлюють безпосередню подяку ректору Університету «КРОК» професору Лаптєву С.М. за всебічне сприяння у підготовці видань та їх публікації.

Ще раз щиро вітаємо Далявську Т.П. та Рибак І.В. і бажаємо подальших наукових звершень!

Оновлено: Четвер, 04 квітня 2019 13:47

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо Далявську Т.П. та Рибак І.В. з публікацією монографій!