Спортивні змагання в Університеті «КРОК» — Університет «КРОК»

Спортивні змагання в Університеті «КРОК»

01 квітня 2019 Новини та події

25 та 27 березня 2019 року у спортивній залі Університету «КРОК» відбулися змагання з баскетболу та волейболу.

Спортивна боротьба велася між факультетами першого, другого та третього курсів. Завдяки власній наполегливості студенти довели, що вони гідні спортсмени, які варті перемоги. У запеклій боротьбі з баскетболу команда юридичного факультету виборола перше місце і обіграла інші факультети.

У змаганнях з волейболу брали участь 5 команд. Слід відзначити, що рівень підготовки студентів надзвичайно високий.

Переможцем змагань із волейболу став юридичний факультет.

Друге місце виборов факультет економіки та підприємництва, третє місце посів факультет інформаційно-цифрових технологій.

Студенти хоч і були втомленими, проте з хорошим настроєм після змагань. Команда переможців показала, що потрібно докладати максимум зусиль для перемоги. Рекорди КРОКу: баскетбол / СРУ / Університет / 25.03.2019

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Вівторок, 02 квітня 2019 16:58

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Спортивні змагання в Університеті «КРОК»