Кафедра управлінських технологій: державна атестація — Університет «КРОК»

Новини та події

Кафедра управлінських технологій: державна атестація

06 лютого 2019 Новини та події

5 лютого 2019 року на кафедрі управлінських технологій Університету «КРОК» відбувся успішний захист дипломних робіт здобувачів освітнього ступеня «Магістр» за спеціальністю 073 «Менеджмент», освітньою програмою «Управління логістичною діяльністю» денної та заочної форм навчання.

Середній рівень оригінальності дипломних робіт при перевірці на плагіат становив 87%. Це забезпечило високу якість захисту. 45,5% здобувачів захистили дипломну роботу на відмінно. Здобувачі Головченко Л.М., Кучмєєв О.О., Литвин І.В., Юсіна Л.Б. за результатами проведених досліджень здійснили їх апробацію шляхом опублікування статей у наукових виданнях України. П’ять випускників цієї освітньої програми отримують диплом з відзнакою.

Атестаційна комісія рекомендувала здобувача Кучмєєва Олександра Олександровича до навчання в докторантурі, враховуючи, що він є кандидатом психологічних наук та має 15 наукових публікацій з фаху, а здобувачів Головченко Лілію Миколаївну, Юсіну Лідію Борисівну та Єрусланова Антона Андрійовича – до навчання в аспірантурі.

Вітаємо випускників з успішним захистом та бажаємо подальших успіхів!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Державна атестація / 05.02.2019

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: П'ятниця, 08 лютого 2019 14:46
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Кафедра управлінських технологій: державна атестація