Журнал «RHTHM» від KMG – це про студентів і для студентів — Університет «КРОК»

Журнал «RHTHM» від KMG – це про студентів і для студентів

01 лютого 2019 Новини та події

1 лютого 2019 року студентська медіа-група «KMG» запустила новий цікавий медіа-продукт для студентів не лише Університету «КРОК», а й міста Києва.

Журнал «RHTHM» – це корисний, стильний інформаційний електронний ресурс у форматі студентського журналу, тобто про студентів і для студентів.

Серед рубрик журналу кожен знайде щось корисне. Журнал «RHTHM» – це стильно, творчо та по-молодіжному. Цікаві заходи лютого вже чекають на тебе! Будь у ритмі міста!

Де можна знайти цей журнал? За посиланням.

Підписуйся також на телеграм-канал та слідкуй за подіями міста.

Вітаємо команду студентської медіа-групи «KMG», а також керівника «KMG» Production Анастасію Наконечну з успішним стартом журналу «RHTHM» і бажаємо творчого натхнення та нових медіа-проектів!

Оновлено: Понеділок, 04 лютого 2019 16:33

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Журнал «RHTHM» від KMG – це про студентів і для студентів