Проект «Я – ведучий» повертається! — Університет «КРОК»

Проект «Я – ведучий» повертається!

28 січня 2019 Новини та події

З 22 по 25 січня 2019 року в Коледжі економіки, права та інформаційних технологій проходив проект «Я – ведучий», у якому взяли активну участь студенти.

Проект «Я – ведучий» – це ціла низка майстер-класів, спрямованих на розвиток студентів в ораторському мистецтві, сценічній мові та їх вміння триматися на сцені. Упродовж трьох днів, під час яких тривав проект, для учасників були проведені майстер-класи та вправи за такими напрямами:

• Комунікація із замовником і аудиторією;
  • Самопрезентація та презентація партнера;
  • Емоції та вміння ними користуватися;
  • Техніка мовлення;
  • Звукові вправи;
  • Дикція;
  • Інтонація;
  • Робота зі сценарієм;
  • Імпровізація;
  • Форс-мажорні обставини.

Для того щоб перевірити отримані знання і вміння, учасники отримали від наставників залікове завдання, яке полягало в декламації тексту відомої пісні як поезії в певному образі та за певних обставин, в тому, щоб у якості ведучого розповісти новини та презентувати своїх колег.

На фінальному виступі наші конкурсанти мали спробу проявити свої акторські здібності на великій сцені перед адміністрацією та тимчасовою Студенською радою. Усі гості були просто в захваті!

Дякуємо випускницям Коледжу Гольцевій Аліні та Поварчук Альоні, які провели ці чудові три дні зі студентами Коледжу!

Дякуємо студентам, які відкриваються з нового боку і не соромляться, підтримують та беруть участь у проектах Студентської ради Коледжу: Янчаруку Валентину, Яременку Дмитру, Товкач Катерині, Ходаковській Валерії, Білецькій Вікторії та Говоровій Наталії.

Бажаємо всім учасникам нових перемог та здійснення задумів і мрій!

Оновлено: Середа, 30 січня 2019 09:17

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Проект «Я – ведучий» повертається!