Перші кроки випускників спеціальності «Туризм» у професії — Університет «КРОК»

Перші кроки випускників спеціальності «Туризм» у професії

21 грудня 2018 Новини та події

15 грудня 2018 року на кафедрі туризму започаткований проект «Різдвяно-новорічні зустрічі з випускниками».

Перші випускники спеціальності «Туризм» 2018 року прийшли на круглий стіл під назвою «Перші кроки у професії», щоб поділитися враженнями від професійної діяльності.

Ділилися враженнями щодо роботи на туристичних підприємствах. Особливо вразили професійні розповіді Коваленко Олександри, Болінчук Олександри, Шульги Зої, які працюють у туристичних компаніях «Поїхали з нами», «Дар Тур».

Цікаво було спостерігати, як випускники спілкуються професійною мовою.

Частина випускників працює позаштатними менеджерами в компаніях, у ресторанному бізнесі, а також навчається на магістерських програмах.

Найціннішим є те, що випускники з радістю прийшли до Університету «КРОК» та на кафедру туризму.

Проект «Різдвяно-новорічні зустрічі з випускниками» — це щирі посмішки, бажання спілкуватися, гарячі серця…

Оновлено: Четвер, 31 січня 2019 15:58

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Перші кроки випускників спеціальності «Туризм» у професії