Презентація першого випуску журналу «Зовнішні справи» — Університет «КРОК»

Презентація першого випуску журналу «Зовнішні справи»

29 листопада 2018 Новини та події

28 листопада 2018 року відбулася презентація першого випуску реанімованого журналу «Зовнішні справи».

Засновником журналу є Громадська спілка «Редакція журналу «Зовнішні справи», яку створили ГО «Українська асоціація зовнішньої політики», Вищий навчальний заклад «Університет економіки та права «КРОК», Благодійна організація «Благодійний фонд «Інститут громадської дипломатії». Захід проходив у приміщенні Великого конференц-залу Національної академії наук України.

Щиросердно вітаємо з випуском першого номера проректора з міжнародних зв’язків, доктора політичних наук, професора Ткача Дмитра Івановича та бажаємо, щоб журнал набув нового дихання, нового звучання і щоб до його дописувачів та читачів долучалися все нові й нові.

Головне – не бути байдужими і не займати позицію сторонніх спостерігачів, відчувати себе активними учасниками зовнішньополітичного життя України.

Оновлено: Понеділок, 04 лютого 2019 15:17

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Презентація першого випуску журналу «Зовнішні справи»