Студентський турнір з інтелектуальних ігор STIG – 2018 — Університет «КРОК»

Студентський турнір з інтелектуальних ігор STIG – 2018

20 листопада 2018 Новини та події

14 листопада 2018 року в приміщенні Університету «КРОК» відбувся Студентський турнір з інтелектуальних ігор STIG – 2018, який організовує та проводить відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації разом із Коледжем економіки, права та інформаційних технологій.

Вступне слово виголосила заступник директора Коледжу з наукової та методичної роботи Рибак Ірина Вікторівна, привітавши студентів із Міжнародним днем студента, а також наголосивши на вагомій ролі студентства в історії.

Цього дня вітальні слова лунали також і від організаторів, співорганізаторів та спонсорів заходу: начальника відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Шевцової Юлії Миколаївни, першого проректора Університету «КРОК» Кучка Андрія Миколайовича, заступника начальника управління організації продажів Державного банку «Ощадбанк» Ягупова Максима, керівника Київського відділення Державного банку «Ощадбанк» Єрмоленко Інни, заступника директора з персоналу «Київський булочно-кондитерський комбінат» Безбородько Тетяни.

У турнірі взяли участь команди вищих навчальних закладів, розташованих на території Шевченківського району м. Києва:

1. Першого київського медичного коледжу
  2. Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації (команда «ШАРМ»)
  3. Київського індустріального коледжу Київського національного університету архітектури та будівництва
  4. Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою (2 команди)
  5. Коледжу мистецтв та дизайну Київського національного університету технологій та дизайну
  6. Київського коледжу зв'язку (2 команди)
  7. Київського професійно-педагогічного коледжу імені Антона Макаренка
  8. Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Університету «КРОК»
  9. Політико-правового коледжу «АЛСКО»
  10. Академії адвокатури України
  11. Коледжу інформаційних систем і технологій Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана

Під час вручення дипломів прикінцеве слово та привітання виголосили Царан Віталій Павлович, керівник апарату Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, та Крижанівський Сергій Михайлович, головний спеціаліст у справах молоді Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.

Директор Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Сумбаєва Людмила Петрівна разом із директором Центру розвитку кар’єри Університету «КРОК» Карловим Олександром Федоровичем вручили подяки від Університету «КРОК» організаторам – відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Шевченківської районної в м. Києві державної адміністрації і спонсорам: Київському відділенню Державного банку «Ощадбанк», компанії «Київський булочно-кондитерський комбінат».

Щиро дякуємо всім – організаторам, співорганізаторам та спонсорам за цікавий інтелектуальний захід, подарований студентам напередодні свята!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Студентський турнір з інтелектуальних ігор STIG - 2018 / КЕПІТ / 14.11.2018

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Четвер, 22 листопада 2018 12:02

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студентський турнір з інтелектуальних ігор STIG – 2018