KMG School-2018: закриття — Університет «КРОК»

KMG School-2018: закриття

12 листопада 2018 Новини та події

2 листопада 2018 року відбулося закриття цьогорічної KMG School-2018 (KROK Media School), де студенти продемонстрували свої набуті навички у вигляді випускних фото- та відеоробіт.

Упродовж місяця студенти Коледжу та Університету мали унікальну можливість відвідувати майстер-класи з основ фото- та відеографії від майстрів свої справи. Були також організовані практичні заняття у фотостудії з професійним обладнанням для фотографів і більш поглиблені майстер-класи з монтажу та операторської зйомки для відеографів.

На закритті KMG School студенти продемонстрували свої фото- та відеопроекти журі після чого було обрано кращих з кращих та проведено безпрограшну лотерею від адміністрації Університету та організаторів для всіх учасників медіа-школи.

Найкращі роботи, а саме фотопроект «Полум’яна темрява» від Вадима Дьяконова та відеопроект від Колісниченко Антона, були нагороджені сертифікатами й подарунками у вигляді скретч-карти та фотокниги.

Щиро дякуємо спікерам проекту та активістам за участь в організації KMG School-2018!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Закриття KMG School / 02.11.2018

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Вівторок, 13 листопада 2018 18:25

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » KMG School-2018: закриття