Триває набір на освітню програму «Управління закладом охорони здоров’я» — Університет «КРОК»

Триває набір на освітню програму «Управління закладом охорони здоров’я»

16 жовтня 2018 Новини та події

Вельмишановні колеги!

Навчально-науковий інститут медицини Університету «КРОК» у місті Києві пропонує Вам отримати вищу освіту за новітнім напрямком підготовки менеджерів у сфері охорони здоров’я:

Магістратура «МЕНЕДЖМЕНТ»

Освітня програма «Управління закладом охорони здоров’я»

Програма буде цікавою для спеціалістів, які мають вищу освіту та зайняті у сфері управління закладами охорони здоров’я різних рівнів та форм власності.

Кваліфікація випускника: магістр з менеджменту, керівник підприємства, установи та організації у галузі охорони здоров’я. Програма дозволяє за 1 рік і 4 місяці отримати:

• Державний диплом України за спеціальністю 073 «Менеджмент». Освітня програма «Управління закладом охорони здоров’я».
  • Практику в престижних медичних закладах міста Києва різних форм власності.
  • Необхідну освіту з менеджменту, маркетингу, економіки та права.
  • Готовність до управлінської діяльності в медичних закладах або відкриття приватної медичної практики.

Чому варто здобувати освітню програму «Управління закладом охорони здоров’я» в Університеті «КРОК»?

• Графік навчання гнучкий і враховує характер зайнятості здобувачів.
  • Використання дистанційних технологій дозволяє продовжити навчання і виконати вагому частину навчального плану, не залишаючи своє місце роботи.
  • Державна атестація спеціалістів буде проводитися у формі захисту випускної кваліфікаційної роботи.

Форми навчання: заочна та дистанційна
Термін навчання – 1 р. 4 м. (3 семестри).
Вартість навчання у 2018–19 н. р. – 12 100 грн/семестр
Термін подачі документів: з 02.07 до 24.11.2018 (особисто або через уповноважену особу)
Місце подачі документів: Університет «КРОК», м.Київ, вул. Табірна, 30-32, каб.234-1 або 234-2, з 11.00 до 16.00
Основні документи для вступу:
  • документ, що посвідчує особу (паспорт) оригінал та копія
  • копія ідентифікаційного коду
  • атестат з додатком / диплом з додатком (довідка ДП «Інфоресурс» у разі відсутності з об'єктивних причин атестата чи диплома) оригінал та копія
  • 6 кольорових фотокарток розміром 3×4 см
  • військовий квиток або приписне свідоцтво (копія) – для військовозобов'язаних
  • документи, що підтверджують право на спеціальні умови участі в конкурсному відборі оригінал та копія
  • копія свідоцтва про державну реєстрацію акта цивільного стану (якщо є розбіжності у прізвищі, імені, по батькові, зазначені у документах про попередню освіту та в документі, що посвідчує особу) оригінал та копія.
Якщо у Вас є запитання щодо умов вступу, особливостей навчання, освітніх можливостей та додаткових переваг, дізнавайтеся необхідну інформацію на нашому сайті www.krok.edu.ua або за тел. (моб.): 050 355 68 54.

Оновлено: П'ятниця, 19 жовтня 2018 16:17

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Триває набір на освітню програму «Управління закладом охорони здоров’я»