Святкуємо разом! — Університет «КРОК»

Святкуємо разом!

09 жовтня 2018 Новини та події

5 жовтня 2018 року студентський актив Університету спільно з першокурсниками мали чудову нагоду привітати викладачів та співробітників Університету «КРОК» з Днем працівників освіти.

Ще від самого входу до Університету на адресу всіх працівників лунали привітання з нагоди свята, а також кожен отримав приємні солодкі подарунки. Крім того, всі активно брали учать у безпрограшній лотереї: хтось виграв шоколад, а хтось і похід на театральну виставу. На додаток до святкової атмосфери усі бажаючі мали змогу сфотографуватися в ошатній фотозоні на фоні осінніх квітів, які, між іншим, були спеціально підготовлені власноруч студентами Університету «КРОК».

Слід зазначити, що викладачі та співробітники Університету були дуже зворушені влаштованими заходами з нагоди професійного свята, про що свідчили радість в очах та щирість їх посмішок, які не сходили з обличчя впродовж усього святкового дня.

Пропонуємо переглянути фотозвіт

День працівника освіти / 05.10.2018

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Середа, 10 жовтня 2018 17:40

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Святкуємо разом!