Засідання Англійського клубу на тему «Компетентності для ХХІ століття» — Університет «КРОК»

Засідання Англійського клубу на тему «Компетентності для ХХІ століття»

08 жовтня 2018 Новини та події

2 жовтня 2018 р. відбулося засідання Англійського клубу Університету «КРОК» на тему «Компетентності для ХХІ століття».

Захід організовано кафедрою іноземних мов та спеціальної мовної підготовки Університету.

У форматі жвавої інтерактивної бесіди студенти «КРОКу» та запрошений гість – пан Крістофер Шванд, директор Україно-австрійської програми Університету прикладних наук IMC (м. Кремс, Австрія) – обговорили важливість набуття студентами – майбутніми фахівцями з економіки та міжнародних відносин – комплексу особистісних та професійних компетентностей, необхідних для досягнення кар’єрного успіху.

Пан К. Шванд поділився зі студентами своїм багаторічним досвідом роботи в австрійських компаніях та пояснив, як змінилися вимоги роботодавців до персоналу під впливом глобалізації, розвитку комунікації та інформаційних технологій.

Запрошений гість виокремив такі основні, на його думку, гнучкі компетентності успішної особистості у ХХІ столітті: мобільність, здатність виходити із «зони свого комфорту», відкритість.

Дороговказом для сучасного студента має також стати його усвідомлення необхідності постійного самовдосконалення через практику: "The more you practice, the more confident you are" («Чим більше практики, тим більше ти набуваєш впевненості у собі»), – зазначив п. К. Шванд.

Засідання Англійського клубу перетворилося на справжній дискусійний майданчик, простір для вільного висловлення студентами їхніх думок та переконань, а також стало наступним кроком до реалізації студентами Університету їхніх талантів та здібностей.

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Відкриття «The english club» / Кафедра іноземних мов / Університет / 02.10.2018

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Вівторок, 09 жовтня 2018 11:54

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Засідання Англійського клубу на тему «Компетентності для ХХІ століття»