Тематичний буклет до Дня знань від Головного управління статистики у м. Києві — Університет «КРОК»

Тематичний буклет до Дня знань від Головного управління статистики у м. Києві

10 вересня 2018 Новини та події

1 вересня – це святковий день для всіх школярів, студентів і їхніх батьків. З нагоди цього чудового свята Головним управлінням статистики у м. Києві підготовлено тематичний буклет до Дня знань.

Пропонований буклет містить статистичну інформацію Головного управління статистики у м. Києві щодо мережі навчальних закладів, кількості осіб, які навчалися у навчальних закладах, чисельності дітей шкільного віку у дошкільних закладах, прийняття в експлуатацію загальноосвітніх навчальних закладів, випуску учнів загальноосвітніми навчальними закладами та іншу цікаву статистичну інформацію за даними Головного управління статистики у м. Києві.

Оновлено: Вівторок, 13 листопада 2018 18:27

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Тематичний буклет до Дня знань від Головного управління статистики у м. Києві