Сесія студентів Україно-угорської програми — Університет «КРОК»

Сесія студентів Україно-угорської програми

10 вересня 2018 Новини та події

З 3 по 10 вересня 2018 року в м. Будапешт проходила сесія студентів першого набору спільної програми Університету «КРОК» та Університету прикладних наук ім. Яноша Кодолані (Угорщина).

Програма передбачає отримання двох дипломів – українського та європейського. В Університеті «КРОК» студенти навчаються на спеціальності «Туризм», а спеціалізація угорського закладу вищої освіти – «Готельний менеджмент».

Під час екзаменаційної сесії студенти прослухали та склали іспити з предметів спеціалізації: Корпоративна ідентичність; Кейтеринт, організація та управління готелем; Івент-менеджмент в готельній індустрії; Управління якістю в готельній індустрії; Готельні продажі та Управління проектами в туризмі.

Вітаємо студентів програми «Подвійний диплом» з успішним складанням сесії та бажаємо подальших успіхів!

Оновлено: Вівторок, 11 вересня 2018 12:46

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Сесія студентів Україно-угорської програми