Старт акції «Я склав ЗНО! Я – Супергерой!» — Університет «КРОК»

Старт акції «Я склав ЗНО! Я – Супергерой!»

23 травня 2018 Новини та події

23 травня 2018 року розпочалася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання, під час якої стартувала й акція «Я склав ЗНО! Я – Супергерой!».

Щорічно студенти Університету «КРОК» і Коледжу економіки, права та інформаційних технологій проводять у Києві акцію «Я склав ЗНО! Я – Супергерой!» на підтримку учасників тестування. Студенти вітають школярів із проходженням тесту, дарують значки та фотографують на згадку.

Цього року акція охопить майже 40 пунктів міста Києва. Під час ЗНО з математики значки супергероїв, вітання та підтримку отримали сотні учнів, які складали тест у Києві. Наші супергерої також будуть підтримувати випускників під час складання ЗНО з української мови та історії України.

Вітаємо старшокласників з проходженням важливого тесту та бажаємо гарних результатів!

Оновлено: Четвер, 24 травня 2018 09:26

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Старт акції «Я склав ЗНО! Я – Супергерой!»