Виставка фоторобіт «One-Shot-Mood» — Університет «КРОК»

Виставка фоторобіт «One-Shot-Mood»

03 березня 2018 Новини та події

27 лютого 2018 р. у рамках Тижня іноземних мов відбулася виставка фоторобіт студентів та викладачів «One-Shot-Mood», що дала змогу відкрити світ емоцій та вражень під незвичайним і оригінальним ракурсом.

У фотоконкурсі взяли участь 23 учасники, було розміщено 38 авторських робіт.

Учасниками заходу стали студенти Університету, Коледжу економіки, права та інформаційних технологій, учні Київського ліцею бізнесу, а також співробітники Університету:

1. Орловський Олексій, студент 1 курсу групи ЕК-17 («Swans on the Water»)
  2. Наумов Артур, студент 1 курсу групи КН-17 («Nature is Beautiful. Very Sad without Her, when It Goes to Sleep in the Winter... Plitvice Lakes National Park»)
  3. Гребеник Віктор, студент 1 курсу групи ПР-17 («Beauty in Simplicity»; «Explaining the Sunset Does Not Deprive Him of Beauty»; «It True Face the City Shows at Night»)
  4. Мітєва Ольга, студентка 1 курсу групи ПР/ПС-17 / Матюшенко Марія, студентка 1 курсу групи ПР/ПС-17 («Quartet of Silence»; «To the Music and the Sound of the Surf»)
  5. Штак Владислав, студент 3 курсу КЕПІТ, ФК/ЕКС-15 («KROK Mood»)
  6. Волкова Єлизавета, студентка КЕПІТ, 1 курсу КН/ГА-17к («Ejection»)
  7. Погорєлий Гліб, студент КЕПІТ, 2 курсу групи ФКІн-16 («True Happinness»)
  8. Компанець Яна, студентка КЕПІТ, 1 курсу групи ПЕС-17 («Crystal Sunshine», «Feel Frosty Freedom»)
  9. Сляднєва Юлія, студентка КЕПІТ, 1 курсу групи ГРСБ-17к («Me Newly Happy City. My Happinness»)
  10. Команда учнів Київського ліцею бізнесу (керівник проектної групи – Берідзе Інна Вікторівна) («In Vienna. Looking around»)
  11. Баликін Іван Ігорович, в.о. заступника завідувача кафедри теорії та історії держави та права («Spiderman»; «You Are Scared»; «It is so sweet. Believe me!»)
  12. Сингаївська Ірина Валентинівна, завідувач кафедри психології («At the Great Chinese Wall»; «At the Glacier Briksdalsbreen, Norway»; «Sweet memories»)
  13. Титаренко Наталія Вікторівна, директор Департаменту зв’язків з громадськістю та реклами («My Day Watch after the Night Watch #IloveRembrandt»)
  14. Паланюк Олександра Євгеніївна, директор Департаменту кадрів та документального забезпечення («Blue Blue Sky»)
  15. Миколайчук Тетяна Петрівна, менеджер з персоналу Департаменту кадрів та документального забезпечення («On the Bank of the River»)
  16. Метельська Олена Сергіївна, менеджер з адміністративної діяльності Департаменту кадрів та документального забезпечення («Beautiful Flowers from Lady Charming»)
  17. Пирлік Наталія Василівна, завідувач кафедри іноземних мов та спеціальної мовної підготовки «The Promenade with Marc Chagall, Vienna, Austria»; «Welcome to Schoenbrunn Palace, Vienna, Austria»
  18. Скуратівська Марина Олегівна, доцент кафедри іноземних мов та спеціальної мовної підготовки («Bayern, Deutschland, Fußball auf jedem Schritt und Tritt / Bayern, Germany, Football Everywhere»)
  19. Сорока Ірина Анатоліївна, доцент кафедри іноземних мов та спеціальної мовної підготовки («Granny Going Shopping. Székesfehérvár»; «It fits me well»)
  20. Маринович Вікторія Володимирівна, ст. викладач кафедри іноземних мов та спеціальної мовної підготовки («Austrian Castles – Reflection of the Middle Ages Spirit»; «Looking through Water»)
  21. Свірідова Юлія Олександрівна, доцент кафедри іноземних мов та спеціальної мовної підготовки («Love is…»; «Serenity»)
  22. Хмель Володимир Вікторович, доцент кафедри іноземних мов та спеціальної мовної підготовки («Avenue des Champs Élysées / The Avenue des Champs-Élysées, Paris»; «Dans le musée du LOUVRE / In the Louvre Museum, Paris»; «La Vénus de Milo / The Venus de Milo, Paris, Louvre Museum»).

Переможців фотоконкурсу обирали на основі відкритого голосування студенти, викладачі, інші співробітники Університету, тому лідерів фотоконкурсу сміливо можна назвати улюбленцями КРОКівської родини.

У ФОТОКОНКУРСІ «ONE-SHOT-MOOD» ПЕРЕМОГЛИ:

1. Артур Наумов, студент КЕПІТ (фоторобота «Nature is Beautiful…»)
  2. Мітєва Ольга, Матюшенко Марія, студентки Університету (фотороботи «Quartet of Silence»; «To the Music and the Sound of the Surf»)
  3. Сляднєва Юлія, студентка КЕПІТ (фоторобота («Me Newly Happy City. My Happinness»)
  4. Сингаївська Ірина Валентинівна, завідувач кафедри психології (фоторобота «At the Great Chinese Wall»)

Кафедра іноземних мов та спеціальної мовної підготовки вітає переможців та запрошує всіх учасників фотоконкурсу до участі у подальших заходах!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Тиждень іноземних мов / Презентація фотоконкурсу One-shot-mood / 27.02.2018

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Четвер, 24 травня 2018 18:09

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Виставка фоторобіт «One-Shot-Mood»