Науково-практична конференція «Формула ідеального соціального забезпечення» — Університет «КРОК»

Науково-практична конференція «Формула ідеального соціального забезпечення»

19 лютого 2018 Новини та події

9 листопада 2017 року в стінах Вищого навчального закладу «Університет економіки та права «КРОК» відбулася Науково-практична конференція «Формула ідеального соціального забезпечення».

Організаторами конференції виступили: Університет «КРОК» та Студентське наукове товариство факультету економіки та підприємництва.

На пленарній частині конференції з доповідями виступили студенти ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК», Коледжу економіки, права та інформаційних технологій та Київського університету імені Бориса Грінченка.

Також конференція проводилася у форматі стендової сесії. Вдалося розглянути актуальні проблеми і шляхи вирішення соціального забезпечення з точки зору студентів Університету та Коледжу. За результатами роботи в рамках конференції презентовано 7 постерів з фінансового напрямку.

Було заслухано 7 кращих доповідей студентів Університету, зокрема:

• Наконечна А., Василевська А., Вангородський Д. «ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В УКРАЇНІ»
  • Сапон В., Саркісян Л, Валковська В. «ДОПОМОГА МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИМ СІМ'ЯМ»
  • Кондрук Д., Петрусевич М. «ВПЛИВ ПОДАТКОВОГО НАВАНТАЖЕННЯ НА ТІНЬОВУ ЕКОНОМІКУ»
  • Кондрук Д., Сліпко С. «ЧИ ЗАМКНЕ ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ КОЛО ФІНАНСОВОГО ЗУБОЖІННЯ?»
  • Батуріна О., Шупило А. «ДЕРЖАВНІ СОЦІАЛЬНІ ДОПОМОГИ В УКРАЇНІ»
  • Бєлановський В., Руденко О., Штак В. «ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЕЛЕКТРОННИХ ГРОШЕЙ В УКРАЇНІ»
  • Маскусенко А., Жук Ю. «ОСНОВИ ФОРМУВАННЯ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ»

Закривали конференцію члени Студентського наукового товариства Батуріна О.В. та Шупило А.В. Під час закриття конференції нагороджено переможців стендової сесії.

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Науково-практична конференція «Формула ідеального соціального забезпечення» / 09.11.2017

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Середа, 21 лютого 2018 18:17

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Науково-практична конференція «Формула ідеального соціального забезпечення»