Спортивні змагання першокусників Коледжу — Університет «КРОК»

Спортивні змагання першокусників Коледжу

31 січня 2018 Новини та події

19 січня 2018 року відбувся «КЕПІТ-fit» – перші у новому році масштабні спортивні змагання для першокурсників.

Перемога дісталася команді «Екстрим», ІПЗ-і. Друге місце посіла команда групи П-ЄС, третє місце – команда групи ФК-ін.

За краще виконання певної категорії вправ вручили медалі студентам: Руденко Вікторії П-ЄС, Погребному Назару П-рн, Оранському Богдану П-ЄС, Липчаку Роману КН-1 та Писаній Дарині ІПЗ-р. У перервах між підрахунком голосів публіка насолоджувалася конкурсами, в яких брали участь молодші куратори груп. Це було дуже кумедне видовище. Вболівальники здивували всіх присутніх запальними гаслами та яскравими футболками. У спортивній залі панувала тепла атмосфера та позитивні емоції. Звичайний день перетворився на веселий день спорту.

Усі ті, хто не отримав призового місця, не засмучуйтесь, адже ви великі молодці, ваші звершення ще попереду!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

KEPIT-Fit / 19.01.2018

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Вівторок, 13 листопада 2018 18:26

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Спортивні змагання першокусників Коледжу