КЕПІТ – учасник II Міжнародної наукової конференції — Університет «КРОК»

КЕПІТ – учасник II Міжнародної наукової конференції

07 грудня 2017 Новини та події

30 листопада 2017 року студенти III–IV курсу Коледжу економіки, права та інформаційних технологій спеціальності «Правознавство» стали учасниками II Міжнародної наукової конференції «Право і суспільство: актуальні питання і перспективи розвитку». Почесну місію організації конференції з успіхом виконав Полтавський юридичний коледж Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Під час конференції студенти КЕПІТу – майбутні висококваліфіковані фахівці з юриспруденції – запропонували до уваги всіх учасників змістовні доповіді на актуальну тематику. Зокрема, Вікторія Сорокопуд – «Спадкові правовідносини в Україні: проблематика конкубінату»; Олександр Воробйов – «Актуальні проблеми інституту судових витрат України»; Юлія Бабенко – «Проблеми розмежування понять «медична допомога» та «медична послуга» у законодавстві України».

Поряд із ґрунтовною роботою під час конференції її організатори люб’язно запропонували нашій команді цікаву екскурсію Полтавським юридичним коледжем Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Особливо вражає величезна бібліотека цього чудового навчального закладу.

Крім того, нашим студентам та їхнім науковим керівникам вдалося відвідати мальовничі та визначні місця славетної Полтави: Іванову гору, з якої відкривається неймовірно красивий краєвид на місто, Плато Іванової гори та Білу альтанку, пам’ятник галушці. Також вдалося відвідати літературно-меморіальний музей засновника нової української літератури І. П. Котляревського.

Адміністрація Коледжу економіки, права та інформаційних технологій щиро вдячна організаторам конференції за створений прекрасний простір для наукової реалізації студентської молоді. Дякуємо нашій команді учасників конференції за ґрунтовну роботу та відданість науці. Особлива подяка – науковим керівникам студентів Коледжу за підтримку та допомогу, а саме: доценту кафедри державно-правових дисциплін, канд. юрид. наук Ірині Вікторівні Тарасовій та старшому викладачеві кафедри державно-правових дисциплін Оксані Василівні Двірській.

Оновлено: П'ятниця, 08 грудня 2017 15:18

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » КЕПІТ – учасник II Міжнародної наукової конференції